Lunapark 1. třídy

Za odměnu do Lunaparku

Své první pololetí ve školní lavici mají prvňáčci za sebou. Za pilnou a svědomitou práci si zasloužili zvláštní odměnu.

2. února 2023 jsme se zajištěným autobusem vypravili se všemi třemi třídami do Liberce. V centru Babylon jsme navštívili Lunapark. Děti využily všech atrakcí, které prostory nabízejí. Největší oblibě se těšila elektrická autíčka, divoký býk, řetízkový kolotoč. Dětem se nechtělo zábavu přerušit ani na svačinu, přestože jim při všem tom houpání, řízení a hraní pěkně vytrávilo.

Vyhrazený čas nám rychle utekl a autobus odvážel nadšené děti zpátky do Chrastavy. Akci si všichni užili a za pěkné chování byli pochváleni.

Ivana Bláhová

Odkaz na kompletní fotogalerii zde: https://skolachrastava.rajce.idnes.cz/Lunapark_1._tridy/