Farma Vysoká 2.A

Podzimní dny lákají k pěkným vycházkám.

Naše třída 2.A se sešla před školou v pondělí 31.10.2022 a brzy po obědě se vydala na farmu Vysoká v Chrastavě. Krásné slunečné počasí nám přálo i ve stájích, kde jsme měli zamluvenou prohlídku.

Hned první koníček děti zaujal, na farmě dostala jméno Babička a žije tam 27 let.

Venkovní výběhy si děti prohlédly se zájmem a měly možnost si koníčky pohladit. Pozorní posluchači se dozvěděli spoustu zajímavostí o chovu a životě koní. Pak přišly na řadu pamlsky pro koníky -⁠ mrkve, suchý chléb, jablka.

Největším zážitkem pro všechny děti i paní učitelku byl návrat koníků z venkovních ohrad do stájí. Tato chvíle a pocit, mít tak obrovské zvíře blízko u sebe , je neopakovatelná. Dětem náleží pochvala za pěkné chování, které si určitě zvířata zaslouží.

Třídní učitelka Ivana Pospíšková a děti

Odkaz na kompletní fotogalerii zde: https://skolachrastava.rajce.idnes.cz/Farma_Vysoka_2.A_2._11._2022/